IXTH1N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH1N100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTH1N100
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247
Podatkovni listi: IXTH1N100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXTH1N100
Številka dela IXTH1N100 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23691 pcs Podatkovni list IXTH1N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 (IXTH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 Ohm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 480pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V natančen opis N-Channel 1000V 1.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)