IXTQ240N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ240N055T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTQ240N055T
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 240A TO-3P
Podatkovni listi: IXTQ240N055T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXTQ240N055T
Številka dela IXTQ240N055T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 55V 240A TO-3P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4261 pcs Podatkovni list IXTQ240N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 480W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 240A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-3P
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)