IXTV250N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTV250N075T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXTV250N075T
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 250A PLUS220
Podatkovni listi: IXTV250N075T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXTV250N075T
Številka dela IXTV250N075T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 250A PLUS220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4037 pcs Podatkovni list IXTV250N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PLUS220
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 550W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3, Short Tab delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V natančen opis N-Channel 75V 250A (Tc) 550W (Tc) Through Hole PLUS220
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 250A (Tc)