IXYH40N65B3D1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXYH40N65B3D1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT
Podatkovni listi: IXYH40N65B3D1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXYH40N65B3D1
Številka dela IXYH40N65B3D1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 16644 pcs Podatkovni list IXYH40N65B3D1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 20ns/140ns
Preklop energije 800µJ (on), 1.25mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija XPT™, GenX3™ Povratni čas obnovitve (trr) 37ns
Moč - maks 300W Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 68nC
natančen opis IGBT 650V 86A 300W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 195A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 86A