IXYX100N120C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYX100N120C3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXYX100N120C3
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IGBT 1200V 188A 1150W PLUS247
Podatkovni listi: IXYX100N120C3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXYX100N120C3
Številka dela IXYX100N120C3 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IGBT 1200V 188A 1150W PLUS247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5736 pcs Podatkovni list IXYX100N120C3.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 100A
Test Condition 600V, 100A, 1 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 32ns/123ns
Preklop energije 6.5mJ (on), 2.9mJ (off) Paket naprave za dobavitelja PLUS247™-3
Serija GenX3™, XPT™ Moč - maks 1150W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 270nC
natančen opis IGBT 1200V 188A 1150W Through Hole PLUS247™-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 490A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 188A