MCC132-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC132-12IO1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCC132-12IO1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOD THYRISTOR DUAL 1200V Y4-M6
Podatkovni listi: MCC132-12IO1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCC132-12IO1
Številka dela MCC132-12IO1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOD THYRISTOR DUAL 1200V Y4-M6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1491 pcs Podatkovni list MCC132-12IO1.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktura Series Connection - All SCRs Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Y4-M6
Druga imena MCC13212IO1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število SCR, diode 2 SCRs Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 1.2kV 300A Series Connection - All SCRs Chassis Mount Y4-M6
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 300A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 130A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 4750A, 5080A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 200mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA Številka osnovnega dela MC*132