MCD95-14IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD95-14IO8B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCD95-14IO8B
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOD THYRISTOR/DIO 1400V TO-240AA
Podatkovni listi: MCD95-14IO8B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCD95-14IO8B
Številka dela MCD95-14IO8B Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOD THYRISTOR/DIO 1400V TO-240AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3181 pcs Podatkovni list MCD95-14IO8B.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.4kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktura Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-240AA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število SCR, diode 1 SCR, 1 Diode
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR Module 1.4kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 180A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 116A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 2250A, 2400A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 200mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA