MCMA110P1600TA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCMA110P1600TA
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOD THYRISTOR DUAL 16KV TO-240
Podatkovni listi: MCMA110P1600TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCMA110P1600TA
Številka dela MCMA110P1600TA Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOD THYRISTOR DUAL 16KV TO-240 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3287 pcs Podatkovni list MCMA110P1600TA.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.6kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktura Series Connection - All SCRs Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-240AA
delovna temperatura -40°C ~ 140°C (TJ) Število SCR, diode 2 SCRs
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 1.6kV 170A Series Connection - All SCRs Chassis Mount TO-240AA
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 170A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 110A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 1900A, 2050A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 200mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA