MDA72-16N1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MDA72-16N1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDA72-16N1B
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE MODULE 1.6KV 113A TO240AA
Podatkovni listi: MDA72-16N1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDA72-16N1B
Številka dela MDA72-16N1B Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE MODULE 1.6KV 113A TO240AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3675 pcs Podatkovni list MDA72-16N1B.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.6V @ 300A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1600V
Paket naprave za dobavitelja TO-240AA Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-240AA Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 113A Chassis Mount TO-240AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15mA @ 1600V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 113A Številka osnovnega dela MD*72