MID150-12A4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MID150-12A4
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOD IGBT RBSOA 1200V 180A Y3-DCB
Podatkovni listi: MID150-12A4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MID150-12A4
Številka dela MID150-12A4 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOD IGBT RBSOA 1200V 180A Y3-DCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1184 pcs Podatkovni list MID150-12A4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Y3-DCB Serija -
Moč - maks 760W Paket / primer Y3-DCB
delovna temperatura 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.6nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT NPT natančen opis IGBT Module NPT Single 1200V 180A 760W Chassis Mount Y3-DCB
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 7.5mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 180A