VBO40-16NO6
IXYS CorporationIXYS Corporation
VBO40-16NO6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBO40-16NO6
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE BRIDGE 40A 1600V SOT-227B
Podatkovni listi: VBO40-16NO6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VBO40-16NO6
Številka dela VBO40-16NO6 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE BRIDGE 40A 1600V SOT-227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5494 pcs Podatkovni list VBO40-16NO6.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 20A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SOT-227B
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.6kV Chassis Mount SOT-227B
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 40A