VHF28-08IO5
IXYS CorporationIXYS Corporation
VHF28-08IO5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VHF28-08IO5
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka RECT BRIDGE 1PH 800V FO-F-A
Podatkovni listi: VHF28-08IO5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VHF28-08IO5
Številka dela VHF28-08IO5 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis RECT BRIDGE 1PH 800V FO-F-A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6313 pcs Podatkovni list VHF28-08IO5.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1V
Struktura Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer FO-F-A
Druga imena VHF2808IO5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število SCR, diode 2 SCRs, 2 Diodes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 800V Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount FO-F-A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 28A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 300A, 330A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 100mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 65mA