VII25-06P1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VII25-06P1
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOD IGBT PHASE LEG 600V ECOPAC2
Podatkovni listi: VII25-06P1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VII25-06P1
Številka dela VII25-06P1 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOD IGBT PHASE LEG 600V ECOPAC2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5708 pcs Podatkovni list VII25-06P1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.9V @ 15V, 25A
Paket naprave za dobavitelja ECO-PAC2 Serija -
Moč - maks 82W Paket / primer ECO-PAC2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 8nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT NPT
natančen opis IGBT Module NPT Half Bridge 600V 24.5A 82W Chassis Mount ECO-PAC2 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 600µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 24.5A Konfiguracija Half Bridge