VUB116-16NOXT
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VUB116-16NOXT
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE BRIDGE 1600V 120A
Podatkovni listi: VUB116-16NOXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VUB116-16NOXT
Številka dela VUB116-16NOXT Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE BRIDGE 1600V 120A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1374 pcs Podatkovni list VUB116-16NOXT.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.76V @ 30A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Three Phase (Braking)
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase (Braking) Standard 1.6kV Chassis Mount Module Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 120A