VUO62-18NO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
VUO62-18NO7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VUO62-18NO7
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka RECT BRIDGE 3PH 63A 1800V PWS-D
Podatkovni listi: VUO62-18NO7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VUO62-18NO7
Številka dela VUO62-18NO7 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis RECT BRIDGE 3PH 63A 1800V PWS-D Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2575 pcs Podatkovni list VUO62-18NO7.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.8kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 150A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja PWS-D
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer PWS-D delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Three Phase natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount PWS-D
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 1800V Tok - Povprečni popravek (Io) 63A