VVZ70-16IO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VVZ70-16IO7
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka RECT BRIDGE 3PH 1600V FO-T-A
Podatkovni listi: VVZ70-16IO7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VVZ70-16IO7
Številka dela VVZ70-16IO7 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis RECT BRIDGE 3PH 1600V FO-T-A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1642 pcs Podatkovni list VVZ70-16IO7.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.6kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktura Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer FO-T-A
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število SCR, diode 3 SCRs, 3 Diodes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 1.6kV Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Chassis Mount FO-T-A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 70A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 550A, 600A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 200mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 100mA