105MWR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105MWR250K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105MWR250K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 105MWR250K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105MWR250K
Številka dela 105MWR250K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136240 pcs Podatkovni list 105MWR250K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.413" Dia x 1.063" L (10.50mm x 27.00mm) Serija MWR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1572-1025
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.415 Ohms Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 1µF