105PMB122KTP1
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105PMB122KTP1
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 1.2KVDC QC TERM
Podatkovni listi: 105PMB122KTP1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105PMB122KTP1
Številka dela 105PMB122KTP1 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 1UF 10% 1.2KVDC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11928 pcs Podatkovni list 105PMB122KTP1.pdf
Voltage Rating - DC 1200V (1.2kV) Voltage Rating - AC 630V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.673" L x 1.319" W (42.50mm x 33.50mm) Serija PMB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.429" (36.30mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.7 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 630V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber