106CKS160M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106CKS160M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106CKS160M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 160V THRU HOLE
Podatkovni listi: 106CKS160M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106CKS160M
Številka dela 106CKS160M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 10UF 20% 160V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 959971 pcs Podatkovni list 106CKS160M.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 33.157 Ohm @ 120Hz natančen opis 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33.157 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose