106NPS050MEL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106NPS050MEL
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka ELECTROLYTIC
Podatkovni listi: 106NPS050MEL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106NPS050MEL
Številka dela 106NPS050MEL Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis ELECTROLYTIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 598697 pcs Podatkovni list 106NPS050MEL.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija NPS Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije Bypass, Decoupling