107AVG025MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107AVG025MFF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107AVG025MFF
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: 107AVG025MFF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107AVG025MFF
Številka dela 107AVG025MFF Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 189433 pcs Podatkovni list 107AVG025MFF.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija AVG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm
natančen opis 100µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 1500 Hrs @ 125°C Zmogljivost 100µF