107TTA063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TTA063M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107TTA063M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Podatkovni listi: 107TTA063M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107TTA063M
Številka dela 107TTA063M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 229824 pcs Podatkovni list 107TTA063M.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.787" L (8.00mm x 20.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 397.8mA @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 107TTA063M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.658 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose