107UER016MES
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107UER016MES Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107UER016MES
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 107UER016MES.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107UER016MES
Številka dela 107UER016MES Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330706 pcs Podatkovni list 107UER016MES.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UER
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 129mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.58A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.66 Ohm
natančen opis 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 1.66 Ohm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF