109LBA016M2BD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 109LBA016M2BD
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Podatkovni listi: 109LBA016M2BD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 109LBA016M2BD
Številka dela 109LBA016M2BD Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98824 pcs Podatkovni list 109LBA016M2BD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.84A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.55A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 82.89 mOhm @ 120Hz
natančen opis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 82.89 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF