128LMB100M2BE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 128LMB100M2BE
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 128LMB100M2BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 128LMB100M2BE
Številka dela 128LMB100M2BE Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85828 pcs Podatkovni list 128LMB100M2BE.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LMB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.113A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 276.311 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 276.311 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF