135HC3600K2EM8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
135HC3600K2EM8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 135HC3600K2EM8
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 1.32UF 600VAC CHAS MT
Podatkovni listi: 1.135HC3600K2EM8.pdf2.135HC3600K2EM8.pdf3.135HC3600K2EM8.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 542 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 135HC3600K2EM8
Številka dela 135HC3600K2EM8 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 1.32UF 600VAC CHAS MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Female
Velikost / dimenzija 2.205" L x 1.189" W (56.00mm x 30.20mm) Serija HC3
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.618" (66.50mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 300 µOhms Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 1.32µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP) Nonstandard Zmogljivost 1.32µF