156PHC400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156PHC400K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 156PHC400K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 15UF 10% 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 156PHC400K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 156PHC400K
Številka dela 156PHC400K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 15UF 10% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14756 pcs Podatkovni list 156PHC400K.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.299" Dia x 2.165" L (33.00mm x 55.00mm) Serija PHC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1572-1075
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR, Low ESL
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 15µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 15µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
156PHB400K2J
156PHB400K2J
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP FILM 15UF 10% 400VDC RADIAL
Na zalogi: 13915 pcs
Prenesi: 156PHB400K2J.pdf
RFQ
156PHC250K
156PHC250K
Opis: CAP FILM 15UF 10% 250VDC AXIAL
Na zalogi: 17939 pcs
Prenesi: 156PHC250K.pdf
RFQ
156R
156R
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: FIXED IND 1.5H 200MA 56 OHM CHAS