158CKH025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158CKH025M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 158CKH025M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: 158CKH025M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 158CKH025M
Številka dela 158CKH025M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242729 pcs Podatkovni list 158CKH025M.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija CKH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 905mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.267A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 176.8 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 176.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF