158LMX200M2EH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158LMX200M2EH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 158LMX200M2EH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 158LMX200M2EH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 158LMX200M2EH
Številka dela 158LMX200M2EH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14185 pcs Podatkovni list 158LMX200M2EH.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LMX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.75A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.5125A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 165.8 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 165.8 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF