222MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
222MPW400K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 222MPW400K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 222MPW400K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 222MPW400K
Številka dela 222MPW400K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178604 pcs Podatkovni list 222MPW400K.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm) Serija MPW
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 2200pF