224MWR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MWR630K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 224MWR630K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
Podatkovni listi: 224MWR630K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 224MWR630K
Številka dela 224MWR630K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119035 pcs Podatkovni list 224MWR630K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" Dia x 1.063" L (12.50mm x 27.00mm) Serija MWR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 0.22µF