226CKS400M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226CKS400M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 226CKS400M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 400V THRU HOLE
Podatkovni listi: 226CKS400M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 226CKS400M
Številka dela 226CKS400M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 22UF 20% 400V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177309 pcs Podatkovni list 226CKS400M.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija CKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 378mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15.071 Ohm @ 120Hz
natančen opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15.071 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
226CKS400MTJG
226CKS400MTJG
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 400V THRU HOLE