226MHBS60K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 226MHBS60K2R
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 226MHBS60K2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 226MHBS60K2R
Številka dela 226MHBS60K2R Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 22UF 10% 1.1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4707 pcs Podatkovni list 226MHBS60K2R.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 22µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 22µF Aplikacije DC Link, DC Filtering
Podobni izdelki
226L
226L
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Na zalogi: 6583 pcs
Prenesi: 226L.pdf
RFQ
226PKG
226PKG
Opis: CONN PLUG MONO 6.35MM R/A 2COND
Na zalogi: 5568 pcs
Prenesi: 226PKG.pdf
RFQ
226P
226P
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: XFRMR SEMI-TORO 20VA THRU HOLE
Prenesi: 226P.pdf
226MHBS45K2J
226MHBS45K2J
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP FILM 22UF 10% 800VDC RADIAL
Prenesi: 226MHBS45K2J.pdf
226PHC250KN
226PHC250KN
Opis: CAP FILM 22UF 10% 250VDC AXIAL