227XMPL004MG28X
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227XMPL004MG28X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 227XMPL004MG28X
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 227XMPL004MG28X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 227XMPL004MG28X
Številka dela 227XMPL004MG28X Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83650 pcs Podatkovni list 227XMPL004MG28X.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija XMPL
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 452.1 mOhm natančen opis 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 452.1 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije Decoupling