228CKR025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228CKR025M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228CKR025M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka RADIAL 85C LYTIC
Podatkovni listi: 228CKR025M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228CKR025M
Številka dela 228CKR025M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis RADIAL 85C LYTIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165898 pcs Podatkovni list 228CKR025M.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CKR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.77A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.478A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1108
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 135.6 mOhm @ 120Hz natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 135.6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose