228KBM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KBM016M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228KBM016M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 228KBM016M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228KBM016M
Številka dela 228KBM016M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145895 pcs Podatkovni list 228KBM016M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KBM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6725A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.23A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 27 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 151 mOhm @ 120Hz natančen opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 151 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
228KBM010M
228KBM010M
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H