228LBB100M2BH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBB100M2BH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228LBB100M2BH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 228LBB100M2BH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228LBB100M2BH
Številka dela 228LBB100M2BH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55456 pcs Podatkovni list 228LBB100M2BH.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LBB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.85A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 113.04 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 113.04 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF