255PHB850K4J
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255PHB850K4J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 255PHB850K4J
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 2.5UF 850VDC RAD 4LD
Podatkovni listi: 255PHB850K4J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 255PHB850K4J
Številka dela 255PHB850K4J Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 2.5UF 850VDC RAD 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10808 pcs Podatkovni list 255PHB850K4J.pdf
Voltage Rating - DC 850V Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm) Serija PHB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2.5µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Zmogljivost 2.5µF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
255N
255N
Proizvajalci: ebm-papst Inc.
Opis: FAN AXIAL 25X8MM 5VDC WIRE