256MHBS40K2JA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 256MHBS40K2JA
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 25UF 10% 700VDC RADIAL
Podatkovni listi: 256MHBS40K2JA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
81 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 256MHBS40K2JA
Številka dela 256MHBS40K2JA Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 25UF 10% 700VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6762 pcs Podatkovni list 256MHBS40K2JA.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.732" (44.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 25µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 25µF Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2569
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: 300 MHZ, 2 GSA/S 4 CHANNEL DIGIT
Na zalogi: 32 pcs
Prenesi: 2569.pdf
RFQ
2568-MSO
2568-MSO
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: 300 MHZ, 2 GSA/S 2 CHANNEL MIXED
Na zalogi: 32 pcs
Prenesi: 2568-MSO.pdf
RFQ
Opis: 300 MHZ, 2 GSA/S 4 CHANNEL MIXED