333PSB252K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333PSB252K2H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 333PSB252K2H
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.03UF 10% 2.5KVDC RAD
Podatkovni listi: 333PSB252K2H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
378 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 333PSB252K2H
Številka dela 333PSB252K2H Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.03UF 10% 2.5KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44418 pcs Podatkovni list 333PSB252K2H.pdf
Voltage Rating - DC 2500V (2.5kV) Voltage Rating - AC 725V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Serija PSB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 22.5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.03µF Film Capacitor 725V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.03µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber