334MWR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MWR250K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 334MWR250K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 334MWR250K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 334MWR250K
Številka dela 334MWR250K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160967 pcs Podatkovni list 334MWR250K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.748" L (8.00mm x 19.00mm) Serija MWR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 0.33µF