334PPA152K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334PPA152K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 334PPA152K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC AXIAL
Podatkovni listi: 334PPA152K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 334PPA152K
Številka dela 334PPA152K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30026 pcs Podatkovni list 334PPA152K.pdf
Voltage Rating - DC 1500V (1.5kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.906" Dia x 1.811" L (23.00mm x 46.00mm) Serija PPA
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 600V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber