335CKE250M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335CKE250M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 335CKE250M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 335CKE250M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 335CKE250M
Številka dela 335CKE250M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 822411 pcs Podatkovni list 335CKE250M.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CKE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 44mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 75.358 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 75.358 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose