335PHC330KJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335PHC330KJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 335PHC330KJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 10% 330VDC AXIAL
Podatkovni listi: 335PHC330KJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 335PHC330KJ
Številka dela 335PHC330KJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 330VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42086 pcs Podatkovni list 335PHC330KJ.pdf
Voltage Rating - DC 330V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.748" Dia x 1.339" L (19.00mm x 34.00mm) Serija PHC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR, Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 220V 330V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching