336PHB250K2J
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336PHB250K2J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 336PHB250K2J
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 33UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: 336PHB250K2J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
122 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 336PHB250K2J
Številka dela 336PHB250K2J Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 33UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6696 pcs Podatkovni list 336PHB250K2J.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) Serija PHB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.4 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 33µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 33µF Aplikacije High Frequency, Switching