337SMH6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337SMH6R3M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 337SMH6R3M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 337SMH6R3M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 337SMH6R3M
Številka dela 337SMH6R3M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 744829 pcs Podatkovni list 337SMH6R3M.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SMH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 435mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.407 Ohm @ 120Hz
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.407 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF