337UVG2R5MEW
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337UVG2R5MEW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 337UVG2R5MEW
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 337UVG2R5MEW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 337UVG2R5MEW
Številka dela 337UVG2R5MEW Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218910 pcs Podatkovni list 337UVG2R5MEW.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UVG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 112.35mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.247A @ 120kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.248" (6.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 750 mOhm
natančen opis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 750 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF