338LBB100M2CH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338LBB100M2CH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 338LBB100M2CH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 338LBB100M2CH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 338LBB100M2CH
Številka dela 338LBB100M2CH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27006 pcs Podatkovni list 338LBB100M2CH.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.06A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.075A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 75.36 mOhm @ 120Hz
natančen opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75.36 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF