406MHBS50KR2
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 406MHBS50KR2
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 40UF 10% 900VDC RADIAL
Podatkovni listi: 406MHBS50KR2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 406MHBS50KR2
Številka dela 406MHBS50KR2 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 40UF 10% 900VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4092 pcs Podatkovni list 406MHBS50KR2.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 40µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 40µF Aplikacije DC Link, DC Filtering