475AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 475AXZ050M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 475AXZ050M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 475AXZ050M
Številka dela 475AXZ050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 921574 pcs Podatkovni list 475AXZ050M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AXZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 85mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.52 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 42.328 Ohm @ 120Hz natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 42.328 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije Bypass, Decoupling